Janart
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Janart

Diskusia o všetkom...
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 prečo nevidím obrázky?

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
mutiska




Počet príspevkov : 43
Age : 68
Registration date : 11.01.2010

prečo nevidím obrázky? Empty
OdoslaťPredmet: prečo nevidím obrázky?   prečo nevidím obrázky? I_icon_minitimeUt január 12, 2010 2:53 pm

Ahojček, včera som sa zaregistrovala a prosím o radu - nechce ma pustiť do žiadnej skupiny a nevidím žiadne obrázky - max. číslo obrázku. Čo robím zle? Je niekde nejaký polopatisticky postup?
Návrat hore Goto down
Lusil
super-klebetnica
super-klebetnica
Lusil


Počet príspevkov : 2875
Age : 42
Location : Bratislava
Registration date : 28.09.2008

prečo nevidím obrázky? Empty
OdoslaťPredmet: Re: prečo nevidím obrázky?   prečo nevidím obrázky? I_icon_minitimeUt január 12, 2010 6:14 pm

ake skupiny myslis? ako do ziadnej temy?
hmmm pockaj, ked pride janka - adminka, urcite ti poradi. ja netusim prečo nevidím obrázky? 10586
Návrat hore Goto down
http://www.lusilka.webgarden.cz
Admin
super-klebetnica
super-klebetnica
Admin


Počet príspevkov : 2014
Age : 55
Location : Nitra,SR
Registration date : 01.08.2008

prečo nevidím obrázky? Empty
OdoslaťPredmet: Re: prečo nevidím obrázky?   prečo nevidím obrázky? I_icon_minitimePi január 15, 2010 4:23 pm

mutiska napísal:
Ahojček, včera som sa zaregistrovala a prosím o radu - nechce ma pustiť do žiadnej skupiny a nevidím žiadne obrázky - max. číslo obrázku. Čo robím zle? Je niekde nejaký polopatisticky postup?

Ahoj a vítam Ťa medzi nami...!
Neviem, čo myslíš pojmom "skupina"...definuj!!!
Na prvých stránkach témy dievčence vkladali obrázky z galérie na tejto diskusie, ale server nám ich vymazal a preto zostali iba čísla, ale záleží aj od internetového prehliadača /Opera, Mozzila, Explover.../, cez ktorý sa prihlasuješ na diskusiu...
...ani posledná fotografie na diskusii Ti nezobrazuje???
Návrat hore Goto down
http://www.janart.webgarden.cz
mutiska




Počet príspevkov : 43
Age : 68
Registration date : 11.01.2010

prečo nevidím obrázky? Empty
OdoslaťPredmet: Re: prečo nevidím obrázky?   prečo nevidím obrázky? I_icon_minitimePi január 15, 2010 9:28 pm

Admin napísal:
mutiska napísal:
Ahojček, včera som sa zaregistrovala a prosím o radu - nechce ma pustiť do žiadnej skupiny a nevidím žiadne obrázky - max. číslo obrázku. Čo robím zle? Je niekde nejaký polopatisticky postup?

Ahoj a vítam Ťa medzi nami...!
Neviem, čo myslíš pojmom "skupina"...definuj!!!
Na prvých stránkach témy dievčence vkladali obrázky z galérie na tejto diskusie, ale server nám ich vymazal a preto zostali iba čísla, ale záleží aj od internetového prehliadača /Opera, Mozzila, Explover.../, cez ktorý sa prihlasuješ na diskusiu...
...ani posledná fotografie na diskusii Ti nezobrazuje???
Ahoj, ďakujem za privítanie, tak už som zistila, že mi robilo šarapatu že som sem šla cez Safari na Mac-u, cez Firefox sa dostanem na diskusie, dokonca vidím aj poslednú fotografiu v diskusii. Cez "album" nevidím nič, ale nevadí.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





prečo nevidím obrázky? Empty
OdoslaťPredmet: Re: prečo nevidím obrázky?   prečo nevidím obrázky? I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
prečo nevidím obrázky?
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Janart :: Vitajte na JANART-fóre :: Ako na to...?-
Prejdi na: