Janart
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Janart

Diskusia o všetkom...
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 viac fotiek v jednej

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
mamajana
turbo-klebetnica
turbo-klebetnica
mamajana


Počet príspevkov : 2391
Age : 47
Location : stupava
Registration date : 01.12.2008

viac fotiek v jednej Empty
OdoslaťPredmet: viac fotiek v jednej   viac fotiek v jednej I_icon_minitimePo január 19, 2009 9:53 pm

baby ako to robite ze mate viac fotiek v jednej? ja som si to skusala robit cez office aj sa mi to podarilo ale sem som to nemohla dat. ci treba na to nejaky speci program. dakujem za radu. viac fotiek v jednej 50322 viac fotiek v jednej 50322 viac fotiek v jednej 50322
Návrat hore Goto down
http://janica.webgarden.cz
Aja
turbo-klebetnica
turbo-klebetnica
Aja


Počet príspevkov : 3113
Age : 68
Location : Ostrava, ČR
Registration date : 03.08.2008

viac fotiek v jednej Empty
OdoslaťPredmet: Re: viac fotiek v jednej   viac fotiek v jednej I_icon_minitimePo január 19, 2009 11:25 pm

viac fotiek v jednej 279700 i já jsem už nad tím uvažovala viac fotiek v jednej 279700 viac fotiek v jednej 50322 viac fotiek v jednej 50322 viac fotiek v jednej 50322
Návrat hore Goto down
Lusil
super-klebetnica
super-klebetnica
Lusil


Počet príspevkov : 2875
Age : 42
Location : Bratislava
Registration date : 28.09.2008

viac fotiek v jednej Empty
OdoslaťPredmet: Re: viac fotiek v jednej   viac fotiek v jednej I_icon_minitimeUt január 20, 2009 12:08 am

ja to robim vo fotosope ale myslim ze by sa to malo dat aj v obycajnom malovani (paint)
Návrat hore Goto down
http://www.lusilka.webgarden.cz
mamajana
turbo-klebetnica
turbo-klebetnica
mamajana


Počet príspevkov : 2391
Age : 47
Location : stupava
Registration date : 01.12.2008

viac fotiek v jednej Empty
OdoslaťPredmet: Re: viac fotiek v jednej   viac fotiek v jednej I_icon_minitimeUt január 20, 2009 12:19 am

tam som skusala a neslo mi to...este sa do toho kuknem a ten fotosop je nejaky program? viac fotiek v jednej 279700
Návrat hore Goto down
http://janica.webgarden.cz
mamajana
turbo-klebetnica
turbo-klebetnica
mamajana


Počet príspevkov : 2391
Age : 47
Location : stupava
Registration date : 01.12.2008

viac fotiek v jednej Empty
OdoslaťPredmet: Re: viac fotiek v jednej   viac fotiek v jednej I_icon_minitimeUt január 20, 2009 3:16 pm

ajka ide to aj v paint hurá hurá hurá
raz sa mi to podarilo...len este neviem presne ako ,ale budem skusat a zapisovat viac fotiek v jednej 332812
Návrat hore Goto down
http://janica.webgarden.cz
Aja
turbo-klebetnica
turbo-klebetnica
Aja


Počet príspevkov : 3113
Age : 68
Location : Ostrava, ČR
Registration date : 03.08.2008

viac fotiek v jednej Empty
OdoslaťPredmet: Re: viac fotiek v jednej   viac fotiek v jednej I_icon_minitimeUt január 20, 2009 4:43 pm

Jani, zkoušej a dej vědět bey
Návrat hore Goto down
mamajana
turbo-klebetnica
turbo-klebetnica
mamajana


Počet príspevkov : 2391
Age : 47
Location : stupava
Registration date : 01.12.2008

viac fotiek v jednej Empty
OdoslaťPredmet: Re: viac fotiek v jednej   viac fotiek v jednej I_icon_minitimeUt január 20, 2009 11:57 pm

viac fotiek v jednej Baby10

toto je len koli ajke,kludne to mozete zmazat.
ajka,ked mas tie fotky zmensene,ja som si ich ulozila na plochu aby som dlho nehladala.
potom som si jednu otvorila v programe paint.na lavo mas taku listu z nastrojmi a hore je taka hviezdicka a stvorcek. klik na stvorcek. na okrajoch toho obrazka co tam mas sa ti urobia take bodky.jednu chytis-spodnu viac ku stredu a tahas ju dole. tak sa ti vybiely plocha pod obrazkom.potom si klik na upravy,tam na prilepit zo suboru a tam si vyberies druhu fotku a odklikas to. ta sa ti ulozi na tu prvu,takze si na nu klik a tahas ju dole do toho bieleho miesta pod obrazkom.dufam ze budes rozumiet,a aj toto je take hala bala,lebo kym som na to dosla som sa narobila.este som neskusala dat viac okrem dvoch,ale ked budem mat cas tak urcite skusim.
papa -chyba mi tu narobeny smajlik viac fotiek v jednej 442859
Návrat hore Goto down
http://janica.webgarden.cz
Aja
turbo-klebetnica
turbo-klebetnica
Aja


Počet príspevkov : 3113
Age : 68
Location : Ostrava, ČR
Registration date : 03.08.2008

viac fotiek v jednej Empty
OdoslaťPredmet: Re: viac fotiek v jednej   viac fotiek v jednej I_icon_minitimeSt január 21, 2009 12:52 am

Jani, díky, vyzkouším :222: Ovšem - co je program paint viac fotiek v jednej 279700
Návrat hore Goto down
mamajana
turbo-klebetnica
turbo-klebetnica
mamajana


Počet príspevkov : 2391
Age : 47
Location : stupava
Registration date : 01.12.2008

viac fotiek v jednej Empty
OdoslaťPredmet: Re: viac fotiek v jednej   viac fotiek v jednej I_icon_minitimeSt január 21, 2009 12:45 pm

ja som neni az taky odbornik,ale ked si kliknes na obrazok pravym tlacitkom tak sa ti zobrazi tabulka a tam si kliknes na otvorit v programe a tam si najdes paint-k tomu je nakresleny tusim pohar z tuskami.
a asi by to malo byt v zakladnych programoch pc. viac fotiek v jednej 279700
Návrat hore Goto down
http://janica.webgarden.cz
Aja
turbo-klebetnica
turbo-klebetnica
Aja


Počet príspevkov : 3113
Age : 68
Location : Ostrava, ČR
Registration date : 03.08.2008

viac fotiek v jednej Empty
OdoslaťPredmet: Re: viac fotiek v jednej   viac fotiek v jednej I_icon_minitimeSt január 21, 2009 6:27 pm

Mamko Janko - anooooo, mám tak ten point viac fotiek v jednej 781485 viac fotiek v jednej 781485 viac fotiek v jednej 781485 Ale vyzkouším to až ...... teď není čas. Děkujííííí viac fotiek v jednej 167724 viac fotiek v jednej 167724 viac fotiek v jednej 167724
Návrat hore Goto down
Aja
turbo-klebetnica
turbo-klebetnica
Aja


Počet príspevkov : 3113
Age : 68
Location : Ostrava, ČR
Registration date : 03.08.2008

viac fotiek v jednej Empty
OdoslaťPredmet: Re: viac fotiek v jednej   viac fotiek v jednej I_icon_minitimeSt január 21, 2009 11:55 pm

Tak jsem to Jani zkoušela viac fotiek v jednej 814893 Kliknu na ten obdélníček vlevo, myší objedu fotku, vytečkuje se mi to dokola, fotku posunu nahoru (je mi ale vidět jenom polovina fotky, nebo se mi také stalo, že byla celá, ale zploštila se). Pak dám přes úpravy nahrát tu druhou fotku, udělám to samé a stáhnu ji dolů.
Jenže pořád mám z obou fotek jen tu polovinu viac fotiek v jednej 279700 viac fotiek v jednej 814893 Něco blbnu viac fotiek v jednej 472247
Návrat hore Goto down
mamajana
turbo-klebetnica
turbo-klebetnica
mamajana


Počet príspevkov : 2391
Age : 47
Location : stupava
Registration date : 01.12.2008

viac fotiek v jednej Empty
OdoslaťPredmet: Re: viac fotiek v jednej   viac fotiek v jednej I_icon_minitimeŠt január 22, 2009 1:24 pm

ajka ale tu fotku mas komplet na celu obrazovku alebo uz zmensenu?
ked je na celu obrazovku zmensi si ju. a potom tahaj,ale len tu bodku pod fotkou,lebo inak premiestnis aj fotku.dnes som si to urobila uz na 4 fotky. takze klik len na tu bodku a taku zakliknutu ju tahaj a vybieli sa ti to. a potom si klik naupravy ,klik na prilepit zo ... a vyber. kad ti tam naskoci druha fotka,vacsinou na tu prvu,tak na nu klik a posunies si do toho vybieleneho.. atd. daj vediet ci ti to ide viac fotiek v jednej 720299
skusila som aj nafotit ale neviem ci to z toho pochopis
viac fotiek v jednej Tahat_10
Návrat hore Goto down
http://janica.webgarden.cz
Sponsored content





viac fotiek v jednej Empty
OdoslaťPredmet: Re: viac fotiek v jednej   viac fotiek v jednej I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
viac fotiek v jednej
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Janart :: Vitajte na JANART-fóre :: Ako na to...?-
Prejdi na: